Головна | RSSСубота, 20.04.2024, 16:11

Головна » Файли » Екологічна варта » Варта

загін "Екологічна варта"
[ ] 24.08.2009, 16:19

Ми – діти України. Нас об’єднали три кольори: синій, що символізує чисте небо та прозорість джерел, жовтий – багатство ланів і щедрість Сонця, зелений – колір життя.

12 років тому у НВК ім. Л.І. Бугаєвської був створений загін "Екологічна варта”. Це була не данина моді, а  реальна необхідність. Адже, проблеми збереження навколишнього середовища дедалі стають складнішими для розв’язання.

Давно відомо, що людина не нашкодить тому, кого любить. І саме тому одне із головних завдань загону "Екологічна варта”  - перетворення природи на об’єкт духовних потреб, бажань, намірів, спрямувань, вільних від корисливості, шкідливості.

Яка ж особливість природи здатна викликати почуття любові до неї? Безперечно, її краса! Навчити милуватися красою — нелегке завдання

Завдання, які ставляться перед членами загону:

• формування у підростаючого покоління нового природоохоронного менталітету, підвищення рівня екологічної культури громадян через участь у державних та громадських екологічних акціях, конкурсах ;

• екологічне виховання здійснювати таким чином, щоб надати можливість кожній дитині взяти участь у цікавих, обов'язково практичних, природоохоронних заходах ;

• приверненням уваги громадськості до вивчення та розв'язання екологічних проблем.

Результати нашої праці:

• 19 науково-дослідницьких робіт в екологічному та природоохоронному напрямках;

• близько 25 перемог у обласних та Всеукраїнських конкурсах;

• більше 15 — ІІ-х та ІІІ-х місць;

• гектари зелених насаджень очищено від сміття;

• щорічні акції "Первоцвіт”, "Посади своє дерево”, "Підгодуй птаха”, "Не рубай ялинку” і т.п.

• агітбригадою "Екологічна варта” та театром "Екосвіт” , які відомі вже далеко за межами своєї області, перед учнями, батьками та громадськістю представлено близько 100 виступів.

Саме виступами екотеатру та агітбригади, а також власними прикладами ми намагаємося достукатися до сердець людей.  Спонукати їх до намірів та вчинків, вільних від корисливості, шкідливості.

Вже 6 років поспіль, загін "Екологічна варта", під керівництвом учителя хімії Біленко Людмили Аркадівни та педагога-організатора Руденко Наталії Митрофанівни, переможець міських та обласних конкурсів-оглядів екологічних агітбригад та театрів. У 2008 році члени загону були учасниками VII Всеукраїнського конкурсу огляду екологічних агітколективів у столиці нашої країни. Цього року представники "Екологічної варти" побували на VIII Всеукраїнському конкурсі екологічних агітколективів, що проходив у м.Луцьк

В 2008 році в НВК ім.Л.І.Бугаєвської відбувся конкурс екологічних агітбригад та екотеатрів серед учнів 5-6 класів. Найкращі учасники колективів увійшли до складу шкільного екологічного театру "Екосвіт", який також неодноразово ставав лауреатом обласних конкурсів.

Результати участі театру "Екосвіт" в обласних конкурсах у м.Полтава

2004-2005  н.р. - "Життя, що нам дано"  - І місце
2006-2007 н.р. - "Дітям сонця - найпрекраснішу землю" - ІІІ місце
2008-2009 н.р. - "Жили-були гноми" - ІІІ місце

Щорічно, учні початкової школи із великим захопленням беруть участь у заходах, присвячених "Дню води". Маленькі артисти загону "Краплинка" відвідують міськводоканал, де дізнаються багато важливої інформації, а потім доносять її до інших учнів у вигляді  маленьких вистав.

На місьководоканалі

Так, у 2007-2008 навчальному році, учні 4-В класу разом із класним керівником Орловською Марією Григоріївною та майбутнім класним керівником Богдановою-Портяною Мариною Володимирівною представили виставу "Пригоди маленької краплинки".

У 2008-2009 навчальному році діти 4-В класу, класний керівник Сбоєва Марина Борисівна, подарували глядачам авторське продовження відомого всім мультфільму про Незнайку "Пригоди у квітковому містечку".

Загін "Краплинка" завжди бажаний гість на міськводоканалі. 22 березня кожного року   вони дарують свій виступ працівникам цього закладу.

Категорія: Варта | Додав: rude_nata
Переглядів: 3006 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2 |