Головна | RSSЧетвер, 28.03.2024, 19:11

Головна » Файли » Психологічна служба » Психолог

Адаптація 5-ти класників
[ ] 11.11.2011, 17:32

Обстеження проводилося за методиками:

•      "Вивчення рівня і характеру тривожності, пов'язаною зі школою у дітей середнього віку". (Тест шкільної тривожності Філіпса).
  •     "Дослідження настроїв". (Методика емоційно-кольорових аналогій Лутошкіна).

Обстеженням було охоплено 61 учня 5-х класів із 69.

Згідно результатів обстежень було виявлено учнів, яким необхідна допомога педагогів для того, щоб швидше пристосуватися до нових умов навчання та подолати страхи самовираження, ситуації перевірки знань, невідповідності очікуванням оточуючих тощо.

Також було визначено настрій, із яким учні 5-х класів ідуть зазвичай до школи.

Учасники семінару прослухали інформацію класних керівників 5-х класів Манько І.В., Степанчак І.Є., Сердюк Ю.В. про проблеми, що виникали в учнів протягом адаптаційного періоду. Далі відбулося обговорення, в якому взяли участь учителі, що викладають у 5-х класах.

Наприкінці роботи семінару його учасники виявили сподівання, що після проведення психолого-педагогічних заходів, спрямованих на створення умов для кращого пристосування учнів до нових умов навчання та профілактику дезадаптації у школі ІІ ступеня відбудеться зниження рівня шкільної тривоги, підвищиться рівень колективізму, з'явиться позитивна динаміка емоціонального розвитку, відбудеться ріст ступеня осмислення почуттів та підвищення впевненості в собі та своїх можливостях.

Категорія: Психолог | Додав: rude_nata
Переглядів: 4300 | Завантажень: 0 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 0.0/0 |