Головна | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 03:02

Здоров'я

Головна » Файли » Школа сприяння здоров'ю » Здоров'я

Акція "Посміхатися заради щасливого життя!"
[ ] 03.12.2010, 20:30
У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.
Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальної як в Україні, так і в цілому світі. В даний час понад 41 мільйон чоловік живуть, будучи інфіковані ВІЛ/СНІДом. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Євпропі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними сьогодні в Україні ВІЛ/інфікованими є понад 1% населення країни. Причина прискореного поширення  - незначний досвід країни в протидії інфекції та несерйозне ставлення до неї.

3 грудня - Міжнародний день інвалідів. Інваліди - це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами в результати розумових, фізичних чи сенсорних розладів. Теоретично, інваліди мають безліч прав, утім вони практично можуть бути позбавлені найелементарнішого. Стосовно інвалідів держава багато декларує, але, на жаль, мало виконує.

2 грудня в нашому закладі була проведена акція "Посміхатися заради щасливого життя!", мета якої  донести учням школи, що не варто марно витрачати своє життя.
В актовому залі школи зібралися учні 7-9 класів. Вони з нетерпінням чекали виступ команди КВН - "РММ", та на початку "отримали дозу" шокуючої інформації про стан захворювань ВІЛ/СНІДом в Україні. Переглянули відео про Ніка Вуджисіка, який народився без обох рук та ніг, але врешті став мільйонером, а також розчулилися
до сліз під час перегляду відео про японську пару інвалідів-танцівників. Перед виступом команди "РММ"  педагог-організатор школи Наталія Руденко звернулася до учнів зі словами:

"Повірте, ви - щасливі люди! Ви маєте набагато більше, ніж ті, кого ви побачили сьогодні на екрані. Дякувати Богу, ви маєте все, щоб робити своє життя прекрасним. І шкода, якщо хтось не розуміє, який дарунок вам подарувала доля. Не втратьте його! Досить часто життя випробовує кожного з нас - чи гідні ми такого дарунку? Не зламайтеся, йдіть уперед, прагніть кращого. У світі є речі набагато цікавіші, а для цього багато не треба. Саме це сьогодні вам доведуть учасники команди "РММ". Вони найшли однодумців і разом йдуть до своєї мети. Оберіть і ви те, що вам до душі, займіться цікавою справою. Пам'ятайте слова Козьми Пруткова: "Дивися в далечінь - побачишь далечінь; дивися в небо - побачишь небо; подивившись у маленьке дзеркальце, побачиш тільки себе".Тож, посміхайтеся заради щасливого життя!"

Категорія: Здоров'я | Додав: valeri
Переглядів: 673 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |