Головна | RSSЧетвер, 28.03.2024, 22:50

Здоров'я

Головна » Файли » Школа сприяння здоров'ю » Здоров'я

Круглий стіл «Поширення ВІЛ/СНІДу в Україні та регіоні. Шляхи вирішення проблеми»
[ ] 28.11.2011, 23:26
 На засіданні круглого столу з доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Тесля Л.В., яка у питанні "Шляхи вирішення проблеми поширення ВІЛ/СНІДу як компонент виховної роботи в учнівському та студентському середовищі", висвітлила роботи нашого закладу.
Тож, розуміючи загрозу, яку несе поширення ВІЛ/СНІДу, учасники круглого столу вирішили:
1. Здійснювати скоординовану інформаційно-просвітницьку діяльність усіма відділами, службами та громадськими організаціями, діяльність яких пов’язана з питаннями профілактики ВІЛ/СНІДу. Координатором просвітницької роботи є управління охорони здоров’я міської ради м. Комсомольська.
2. З метою всебічного інформування населення, особливо підлітків та молоді про небезпеку ВІЛ-інфекції, продовжити партнерські стосунки із всеукраїнськими та міжнародними організаціями «Міжнародний Альянс», «Центр Анти-СНІД», ЮНЕЙДС, Представництво ООН в Україні, активно залучати до співпраці громадські організації та об’єднання м. Комсомольська.
3. За методом «рівний-рівному» створити умови для рівноправної участі підлітків та молоді в інформаційно-просвітницькій роботі: волонтерам ЦСССДМ, Парламенту дітей, Дитячій раді, учнівському та студентському самоврядуванню, активним учасникам молодіжного руху в м. Комсомольську.
4. Залучити до активної просвітницької діяльності батьківську спільноту, як основної ланки виховання дітей. З цією метою включити до плану роботи батьківського університету питання, пов’язані з профілактикою ВІЛ/СНІДу в родинному колі.
5. В партнерстві із засобами масової інформації постійно інформувати громадськість про проблеми поширення ВІЛ/СНІДу.
Категорія: Здоров'я | Додав: rude_nata
Переглядів: 1595 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |