Головна | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 11:05

Головна » Файли » Наші учні » Я, ти, він, вона

"Подаруй дитині казку"
[ ] 04.12.2010, 22:29

З чого складається дитинство? З дитячих майданчиків, солодкої вати, недільних походів з батьками до зоопарку… Або зі стін дитячого будинку інвалідів, поношеного одягу та відчуття того, що в цьому світі ти нікому не потрібен.
Добра людина виросте лише з тої дитини, яка зростає з вірою у диво, вірою в казки. Позбавлені казок люди позбавлені й дитинства
Допомогти цим діткам набагато легше, ніж здається. Треба прислухатися до власного серця і спитати себе – чи є винагорода, цінніша за світлу посмішку та сміх щасливої дитини?

Саме з метою допомоги дітям, які за станом здоров'я не можуть відвідувати школу і було проведено благодійний концерт "Подаруй дитині казку!" Глядачами цього разу стали учні початкової школи. Вони були активними учасниками концерту: співали  караоке, танцювали разом з героями мультиплікаційних фільмів, а також аплодували учасникам художньої самодіяльності: вокальним групам "Первоцвіт" і "Діти Сонця", солістам: Ксенії Негоді, Анастасії Трач, Поліні Кузьмічовій, Катерині Сай, Тетяні Чесноковій.
Кошти, що були зібрані під час благодійного концерту, будуть витрачені на подарунки до дня Святого Миколая дітям з обмеженими фізичними можливостями.
Велика подяка усім хто долучився до цієї  акції.

Категорія: Я, ти, він, вона | Додав: valeri
Переглядів: 549 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |