Головна | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 11:05

Головна » Файли » Наші учні » Я, ти, він, вона

Вечір зустрічі шкільних друзів
[ ] 07.02.2011, 10:29

У першу суботу лютого традиційно в НВК ім. Л.І. Бугаєвської відбулася зустріч з випускниками. Цього року це було особливе свято адже вперше в школі зібралися випускники 30 випусків. Тож і атмосфера панувала тут незвичайна.

Вже з порогу гостей вітало шкільне містечко. Учні 10-А класу запрошували відвідати вулицю Ностальгії, де на екрані можна було переглянути відео архів із старих та нових фотографій шкільного життя. Всі бажаючі відвідали алею майстрів і згадали той час, коли кожен з них брав участь у подібних ярмарках, створюючи вироби своїми руками.

Від ярмарку доріжка привела всіх на шкільних вернісаж. Чудові дитячі роботи виконані різними техніками вражали своєю різноманітністю, але  це була не остання зупинка. Далі всіх запрошував до себе бульвар Пісенний. Всі, хто бажав, міг заспівати на караоке, а суто шкільний та дитячій репертуар допоміг повернутися на мить у дитинство.

Подорож по містечку закінчувалася на майдані Спогадів. Учні школи та учасники художньої самодіяльності подарували шоу «Назад у минуле». Випускникам довелося відповідати на питання ведучих, а деяким, навіть і танцювати експромтом вальс. Та все минає... Минули і 3 години спілкування, наче нічого і не було. Але школа і вчителі завжди чекатимуть на зустріч із своїми учнями. Кожен день, кожен час…

Категорія: Я, ти, він, вона | Додав: rude_nata
Переглядів: 638 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |