Головна | RSSПонеділок, 29.04.2024, 17:14

Головна » Файли » Наші учні » Класи

1 квітня - День сміхотерапії
[ ] 01.04.2011, 12:46
Цьогорічне 1 квітня у НВК ім.Л.І.Бугаєвської було надзвичайно незвичайним. По-перше, в цей день дітям офіційно дозволили приходити до школи без шкільної форми, по-друге - "малювати",  фантазувати на стінах, дверях, глузувати один з одного ДОЗВОЛЯЛИ  і, навіть, дорослі брали у цьому неабияку участь. Та все по порядку.
Починалося все із задумки заступника директора з виховної роботи Теслі Лариси Володимирівни втілити у життя проект "День сміхотерапії". Довгий час ця задумка лежала на полиці і припадала пилюкою, та ось коли до 1 квітня залишився тиждень - її звідти дістали. І як кажуть: "Пішло-поїхало!"
Зранку учнів та працівників школи вітав загін жартунів у складі Супергероя, Клоунів, Кіцюні, двох поважних докторів, Барині, Оленя, Червоної Шапочки, Рибалки, Карлсону, Іриски-Барбариски, а бажаючим дізнатися свою долю - ворожили циганки Оля і Даша - всі вони учні 11-О класу. Потім ця весела компанія відправилася,за рахунок сміху, "продовжувати життя"  учням початкової школи. Вони грали з малечею, змагалися у скоромовленні, співали пісні. А в цей час по школі проходив парад позитив костюмів, конкурс на кращий дизайн дверей та "Битва реготунів".
Не дивлячись на стомлення день пройшов яскраво і весело! Буде що пригадати! А ми задоволені, що, навіть  такі, здається, "безглузді" задуми так вдало втілилися у життя!
Від імені учнівського колективу виражаємо подяку автору проекту Ларисі Володимирівні Теслі і звертаємося з проханням проводити 1 квітня - щотижня! :)
Валерія Руденко

Категорія: Класи | Додав: rude_nata