Головна | RSSСубота, 20.04.2024, 11:28

Головна » Файли » Наші учні » Класи

Декада трудового навчання
[ ] 28.02.2012, 10:55

23 січня Загарова О.А. провела конкурс "Професійна діяльність людини та її вибір" з командами учнів 10-Б класу. Серед трьох команд призерами стали

Кітанова Олександра

Гуріна Олена

Неб Валерія

24 січня серед команд учнів 9-х класів Рашин І.А. провів конкурс «Найрозумніший, найкмітливіший» Запитання для конкурсу вибрані з розділів трудового навчання, креслення, основ здоров'я. Журі представили учні 11-А класу. У фінал вийшли: Козел Олена (9-А клас), Кулакова Єлізавета (9-Б клас), Хоменко Юлія (9-А клас). Переможцем конкурсу стала Козел Олена.

26 січня було проведено виставку творчих робіт учнів "Друге життя речей" з метою проінформувати про можливість вторинного використання сміття та продемонструвати можливі для цього варіанти. Будь-якій використаній упаковці можна дати друге життя. Виявляється, зробити цікаву і корисну річ можна практично з усього непотребу, який, на перший погляд, ми вважаємо сміттям. Роботи вихованців гуртка "Креативні ідеї" (кер. Марченко О.А.) наповнили теплом і світлом вестибюль школи. На виставці були представлені 132 роботи учнів 1-11 класів. (2-А,Б,В,Г; 3-А,В,Г; 4-А,Б,В; 5-А,Б,В; 6-А,Г; 7-Б; 8-А,О; 9-А; 11-А.)

Найактивнішими учасниками виставки були учні початкової школи.

2-А, кл. керівник Паламарчук С.Ю.(13 робіт)

2-В, кл. керівник ,Воробйова Ю.С. (7 робіт)

2-Г, кл. керівник Красовська А.В. (11 робіт)

3-Г, кл. керівник Полив'яна Ю.С. (15 робіт)

4-А, кл. керівник Орловська М.Г.(12 робіт)

4-Б, кл. керівник Кашпур В.М. (7 робіт)

4-В, кл. керівник Чернишова В.В.(6 робіт)

5-А, кл. керівник Манько І.В.(12 робіт)

5-Б, кл. керівник Степанчак І.Є.(9 робіт)

5-В, кл. керівник Сердюк Ю.В.(7 робіт)

7-Б, кл. керівник Біленко Л.А.(7 робіт)

8-0, кл. керівник Рашина О.В.(22 роботи)

9-А, кл. керівник Альошкіна І.В.(9 робіт)

11-А, кл. керівник Загарова О.А.(5 робіт)

Особливий настрій на виставці створили роботи учениць 8-О класу Сулими Яни (10 робіт) та Ковальчук Ірини (9 робіт).

Окремо на виставці були представлені роботи учнів "Стародавній літопис з каменя в паперопластиці" та персональна виставка малюнків учениці 7-А класу Шемаровой Еліни "(вчитель Очередник Т.В.),

Методичною складовою декади були відкриті уроки вчителів:

- з креслення "Технічний рисунок" (8-О клас), Рашин І.А.

- з образотворчого мистецтва "Композиція у живописі. Створення абстрактної композиції на музичний твір" (5-А клас), Очередник Т.В.

- з трудового навчання "Паперова пластика. Виготовлення виробів із солоного тіста" (6-А клас) "Шкільний творчий проект. Оформлення шкільної їдальні штучними квітами із бісеру", Марченко О.А.

- з трудового навчання "Виготовлення серветки (панно) із текстильних матеріалів" (5-А,Б клас), профорієнтаційний захід "Хочу стати модельєром" (8-Б,В клас), Манько І.В.

- відкритий урок з трудового навчання "Підготовка швейної машини  до роботи. Заправка верхньої нитки в швейну машину. (вивчення нового матеріалу у формі казки)" (6-Б,В клас), Загарова О.А.

Під час декади  учні НВК ім. Л.І. Бугаєвської готувались до виступу на III етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Результати виступу: Токарь Микола (9-А кл.) -III місце, Токарь Дмитро(11-А) -II місце (вчитель Рашин І.А).

Категорія: Класи | Додав: rude_nata
Переглядів: 1875 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/1 |