Головна | RSSПонеділок, 29.04.2024, 12:28

Головна » Файли » Наші учні » Класи

Свято новорічне
[ ] 31.12.2010, 17:15

Новий 2011 рік тільки на порозі, а в навчально-виховному комплексі святковий настрій панує вже декілька днів.

20 грудня актова зала  наповнилася хвойним ароматом. Кілька штрихів і, вона вбралася у новорічні прикраси, а вже 24 грудня до красуні ялинки завітали перші гості, учні 3-А та 3-Б класів. Діти переглянули новорічну казку "Маленький  принц"  та отримали порцію гарного настрою в музичних та розважальних іграх біля ялинки. І, як говорять: "Пішло, поїхало!"  Учасники свята, як справжні актори, відпрацювали 10 вистав, в тому числі і для вихованців дитячого садочку "Горобинка". На жаль, із-за ожеледиці на свято не завітали  майбутні першокласники з ДНЗ "Попелюшка", та вони завжди бажані гості в нашому закладі.

Свято триває…Звісно, жоден не залишився без уваги, призів та  подарунків Діда Мороза і Снігуроньки. Усі охочі мали можливість сфотографуватися на згадку з героями казки та головними винуватцями свята. Щасливі і веселі діти залишали актову залу, щоб ділитися враженнями із своїми батьками та однокласниками.

Категорія: Класи | Додав: rude_nata
Переглядів: 683 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |