Головна | RSSСереда, 24.04.2024, 05:04

Головна » Файли » Екологічна варта » Варта

Обласний семінар екологів
[ ] 22.04.2011, 15:24
На базі ЦД та ЮТ м.Комсомольська відбувся обласний семінар директорів еколого-натуралістичних центрів. Там відбулася теоритична частина, а от на практичну гості завітали до  нашого закладу. І це не дивно, адже наша школа вже котрий рік поспіль має найвищий рейтинг в екологічній роботі. Лише тільки агітбригада "Екологічна варта"  6 років є переможцем обласного та дипломантом Всеукраїнских конкурсів екологічних колективів. Дуже високим досягненням є і бронзова медаль учасника виставки "Інновації в освіті", де заклад предсталяв екологічний напрям роботи. Про досягнення кафедри екології та природоохоронну роботу присутнім розповіли зав.кафедрою Біленко Л.А. та Богданова-Портяна М.В, учитель географії. На завершення перед присутніми виступили театр "Екосвіт" із казкою "Звичайний сон" та агітбригада "Екологічна варта".
Підсумовуючи перебування в нашому закладі, директор обласного еколого-натуралістичного центру Бедніна В.Г. підкреслив, що робота в цьому напрямку в школі ведеться систематично і на досить високому рівні.
Нашому колективу було приємно чути добрі відгуки від такої високоповажної особи. Сподіваємося, що  ми доказуватимемо це ще багато разів.
Категорія: Варта | Додав: rude_nata
Переглядів: 733 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |