Головна | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:11

Здоров'я

Головна » Файли » Школа сприяння здоров'ю » Здоров'я

Проект "Стань працівником ПГЗК на один день"
[ ] 03.05.2012, 23:50

Проект "Стань працівником ПГЗК на один день" складався з чотирьох етапів:

• ознайомлення з роботою основних цехів комбінату в музеї ВАТ "Полтавський ГЗК" (проектні групи опрацювали інформацію про цех, який був за ними закріплено)
  •     екскурсія у цех (зібрання необхідної інформацію про роботу цеху);
  •  самостійна робота проектних груп (опрацювання отриманої інформації, підготовка до виступу на профорієнтаційному марафоні);
  •  профорієнтаційний марафон "Стань працівником ПГЗК на один день" (проектні групи презентують роботу цеху)

Учні 8-10 класів працювали у цехах:

•     ЗДЦ
  •     Управління "ГОК-Сервіс"
  •     ДнРУ
  •     ЦВО
  •    ЛМЦ
  •     ГТЦ-ЦБТ
  •     УАСіІТ

Додатково було проведено зустріч Голови Правління В.В. Лотоуса з випускниками 11-А класу в неформальній обстановці, протягом якої учні дізналися про перспективи розвитку комбінату, про роль майбутніх працівників у становленні  підприємства.

На заключний етап – профорієнтаційний марафон "Стань працівником ПГЗК на один день", що відбувся 19 квітня о 13.00 в актовій залі НВК, були запрошені гості: завідуюча міським методичним кабінетом Дробецька Н.Г., головний спеціаліст міського відділу освіти Омельянець Ю.В., Голова Правління ВАТ "ПГЗК "Лотоус В.В., начальник відділу з розвитку персоналу та внутрішнім комунікаціям Клименко Р.І., заступник генерального директора комбінату з інформаційних технологій, автоматизованих систем управління та технологічних процесів зв'язку Арсеньєв Юрій Анатолійович та начальники цехів, у яких працювали учні.

Протягом марафону учні 8-11 класів ознайомилися з роботою вищезазначених цехів, їх структурою, професіями. Після презентації цехів учні мали можливість поспілкуватися з гостями, поставити їм питання щодо роботи ВАТ "ПГЗК". На заключному етапі марафону перед присутніми виступила агітбригада учнів 10-А класу "Дольче віта" з програмою "Безпечна праця на ПГЗК – повноцінне життя". По завершенню заходу учні отримали рекомендації щодо уникнення помилок при виборі майбутньої професії.

Категорія: Здоров'я | Додав: rude_nata
Переглядів: 915 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |