Головна | RSSСубота, 20.04.2024, 11:40

Головна » Файли » Центр дитячої дипломатії » Форум

Український дивограй
[ ] 09.10.2010, 21:15
7-8 жовтня команда нашого закладу взала участь у  науково-практичній конференції "Український дивограй".

В дводенній програмі конференції передбачалося проведення  виставки учнівських робіт та робіт майстрів, пленарного засідання, представлення давніх обрядів, українська дискотека та майстер-клас народних умільців.
Наші дівчата: Зубова Марина (8-Б клас), Трач Анастасія (8-Б клас), Негода Ксенія (9-В клас), Довбуш Валерія (11-Б клас), Руденко Валерія (11-О клас) здивували всіх присутніх, продемонструвавши обряд "Дозвіл на дівування", адже він майже невідомий і всі із зацікавленністю спостергіали за дійством, що відбувалося на сцені.
Наступного дня кожна з команд працювала з народними умільцями. Нам пощастило провести цей час з чудовою жінкою, захопленою і свою справу, Щербань Оленою Василівною, яка проводила майстер-клас під назвою "Весняні жайворонки". Непомітно, з гумором та прислів'ями, пролетів час, за який майстриня навчила дівчат робити не лише пташок, але й Миколайчиків та панянку.  Тепер у планах проведення подібного майстер-класу для  учнів нашого закладу. Конференція скінчилась та у пам'яті назавжди залишаться спогади про цікаво проведений час.

Категорія: Форум | Додав: rude_nata
Переглядів: 639 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |