Головна | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 08:29

Головна » Файли » Центр дитячої дипломатії » Форум

VI Всеукраїнський форум учнівської молоді
[ ] 15.05.2011, 17:52

12-13 травня 2011 року на базі НВК імені Л. І. Бугаєвської та «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – Ліцей» Комсомольської міської ради за підтримки Комсомольської міської ради, міського відділу освіти та відділу у справах сім`ї та молоді відбувся VІ Всеукраїнський форум учнівської молоді «На шляху до Європейського дому», в рамках якого проведено:

- ярмарок освітніх технологій «Середня освіта європейських країн»;

- дискусійний майданчик «Чи віддаляє перехід української середньої школи на 11-річний термін навчання від європейських стандартів освіти?»;

- семінар-практикум «Формула твого успіху»;

- презентація програм «Європейська освіта: нові можливості» та «Європейська освіта: нові можливості»;

- лекція «Особливості європейської освіти»;

- інструктивна нарада для керівників євроклубів та Центрів дитячої дипломатії;

- майстерня креативності та інновацій – створення та презентація проектів «Школа майбутнього».

Учнівські команди з міст: Києва, Кривого Рога, Полтави, Харкова, Дніпропетровська, Каховки, Черкас та Полтавської області зустрілися та обмінялися думками у дебатах та за «круглим столом» з Халецькою Л. Л. – методистом Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, Лахном О. П., доцентом кафедри Всесвітньої історії та методики викладання історії Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, Китаєвою А. С., директором регіонального центру програми «Європейська освіта» поїхали додому із гарним настроєм, надією на зустріч у наступному році та подарунками.

Категорія: Форум | Додав: rude_nata
Переглядів: 642 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |