Головна | RSSЧетвер, 25.04.2024, 21:12

Головна » Файли » Екологічна варта » Варта

Всесвітній день Води
[ ] 22.03.2011, 22:14
У НВК ім.Л.І.Бугаєвської стало традицією напередодні Всесвітнього дня Води проводити Тиждень Води, протягом якого в закладі відбувається багато цікавих заходів. Серед них  конкурс екологічних плакатів серед учнів 9-11 класів на тему: "Вода – джерело життя", конкурс рефератів серед учнів 4-х класів за темами: "Вода – найцінніший продукт", "Чиста вода", "Людство і вода у третьому тисячолітті", "Від річки до крана", "Бережи кожну краплину води", конкурс малюнків серед учнів 1-8 класів на тему: "Вода – ти саме життя", круглий стіл на тему: "Якісна питна вода – міф чи реальність", науково-практична конференція з працівниками міськводоканалу і, звичайно, виступ загону "Краплинка".
Крім того, кожного року учні 4-х класів, учасники загону "Краплинка" - гості на професійному святі праціників водоканалу. Цей рік не став винятковим. Їх ековистава "Звичайний сон" стала гарним подарунком не лише до дня працівників ЖКГ та Всесвітнього дня Води, а й до 15-річчя підприємства.
.
Категорія: Варта | Додав: rude_nata