Головна | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 01:50

Головна » Файли » Наша газета » Газета

Зустріч з поетом
[ ] 10.12.2010, 22:29

Шовкошитний – поет бурхливого соціального темпераменту і чистого ліричного тону. Тому його поезія має такий потужний емоційний заряд. Уявити в його строфах холодне резонерство і такі популярні нині "піротехнічні ефекти" навіть неможливо. Шовкошитний – справжній".

Михайло Слабошпицький.

Народився поет 1956 року в селі Світанок Переяслав-Хмельницького району Київщини. За освітою геофізик, інженер-атомник, літератор, політолог. Доктор філософії. Активний учасник боротьби за Незалежність. Народний депутат І скликання. Під час Чорнобильської трагедії- керівник групи ліквідаторів наслідків аварії на 4 блоці ЧАЕС впродовж півтора року. Автор низки збірок поезії, прози, публіцистики. Наукових статей, кіно сценаріїв.

Зустріч видалася дуже теплою. Діти нагородили поета щирими оплесками. На згадку про цю зустріч учні придбали книги   автора, всі бажаючі отримали автографи Володимира Федоровича.

Категорія: Газета | Додав: rude_nata
Переглядів: 1066 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |