Головна | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 21:53

Учителі

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 110
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 »

Роздатковий матеріал на тему "Здоров'я"
Здоров'я | Просмотров: 1210 | Загрузок: 132 | Добавил: rude_nata | Дата: 09.08.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Епідемія доброти
Конкурси та фестивалі | Просмотров: 644 | Загрузок: 55 | Добавил: rude_nata | Дата: 07.08.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Проект "Стань працівником ПГЗК на один день" складався з чотирьох етапів:

• ознайомлення з роботою основних цехів комбінату в музеї ВАТ "Полтавський ГЗК" (проектні групи опрацювали інформацію про цех, який був за ними закріплено)
  •     екскурсія у цех (зібрання необхідної інформацію про роботу цеху);
  •  самостійна робота проектних груп (опрацювання отриманої інформації, підготовка до виступу на профорієнтаційному марафоні);

ü    профорієнтаційний марафон "Стань працівником ПГЗК на один день" (проектні групи презентують роботу цеху)

Здоров'я | Просмотров: 918 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 03.05.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

22 січня учні та вчителі відвідали в міській виставковій залі експозицію «З ангелом на плечі», на якій було представлено роботи митців із Комсомольська, Кременчука та Києва. Кожен майстер обрав для виконання роботи свій матеріал, свою техніку. Найбільше привернули увагу дітей янголятка майстрині Марченко Олександри Андронівни, вчителя НВК ім. Л.І.Бугаєвської.

Класи | Просмотров: 1876 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 28.02.2012 | Рейтинг: 3.0/1 | Комментарии (0)

На кожному етапі розвитку суспільства домінують певні орієнтири для навчання і виховання підростаючого покоління. Сучасна початкова школа потребує інноваційних технологій, здатних підготувати школярів до життя в надзвичайно глобалізованому і динамічно змінному світі, сприймати його як суттєву складову власного способу життя. До основних понять у сфері інноваційних технологій належить, безумовно, екологізація освіти. Адже людство повинно змінити своє ставлення до природи, стиль своєї діяльності та існування, переоцінити життєві цінності. Зміст навчально-виховної роботи в цьому напрямку полягає у розкритті перед дітьми багатогранної цінності природи та необхідності її збереження.
Крок у майбутнє | Просмотров: 2308 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 25.01.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

1 грудня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) відзначається як День боротьби зі СНІДом, соціальної терпимості до ВІЛ-інфікованих людей. Це пов’язано з тим, що синдром набутого імунодефіциту (СНІД) набув у світі масштаби пандемії. В даний час в світі понад 41 мільйон чоловік живуть, інфіковані ВІЛ/СНІДом.
В Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він складає 1,1%. Щодня в Україні реєструється більше 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. За оцінками експертів ООН до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 820 тисяч (кожний 6-й українець віком від 15 до 45 років).
Проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні, незважаючи на зусилля державних, неурядових і міжнародних організацій, залишається надзвичайно гострою. Масштаби епідемії продовжують збільшуватися, що свідчить про недостатність профілактичних заходів. Згідно з офіційною статистикою державного Комітету з питань протидії ВІД/СНІДу станом на 2009 рік в України від цієї хвороби померло 17 028 хворих, мають хворобу на стадії СНІДу 30 002 людей, ВІЛ-інфікованих 156 023 людини (аналітичної довідки за 2010 рік не опубліковано).
Така ситуація не може не хвилювати громадськість м. Комсомольська, адже мова йде про життя та здоров’я наших дітей та онуків, безпеку їх життя та загальний розвиток територіальної громади на найближчі 15-20 років.

Здоров'я | Просмотров: 1614 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 28.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

18 листопада в фойє зібралося багато глядачів. Чому?

Події, факти, коментарі | Просмотров: 1481 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 18.11.2011 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

Із доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Васильєва О.С., яка познайомила присутніх із результатами психодіагностичного обстеження учнів 5-х класів, що проводилося з метою виявлення труднощів адаптації, попередження негативних явищ на етапі переходу учнів із початкової школи до школи ІІ ступеня.
Психолог | Просмотров: 4311 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 11.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Кожна людина повинна знати і виконувати свої права та обов'язки.
Події, факти, коментарі | Просмотров: 567 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 09.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Учнівська рада провела анкетування "Проблеми шкільного насилля". Участь в ньому взяли 100 учнів віком від 10 до 15 років.
Події, факти, коментарі | Просмотров: 648 | Загрузок: 0 | Добавил: rude_nata | Дата: 08.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)