Головна | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 16:51

Головна » 2011 » Листопад » 11

У четвер, 10 листопада 2011 р., у НВК ім. Л.І. Бугаєвської відбувся семінар для вчителів із теми: "Особливості адаптації учнів 5-х класів до нових навчання".

Переглядів: 697 | Додав: rude_nata | Дата: 11.11.2011 | Коментарі (0)

Видавництво «Академія Саморобкіна» пропонує найкращі журнали для занять художньо-технічною творчістю у школі і вдома, школярам початкових, середніх та старших класів:

«Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи, який допоможе розвинути творчі здібності, увагу та наполегливість. Головні герої журналу - робот Саморобкін та його помічник пес Квант у легкій і розважальній формі навчать працювати із різними матеріалами, робити цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.

Виходить раз на місяць. Вартість видання з доставкою у вашу поштову скриньку - 8,93 грн.

Передплатний індекс: 89260.

«Академія юного моделіста» – журнал, з яким ви поринете у захоплюючий світ технічного моделювання літаків, кораблів, авто, танків та іншої техніки! У кожному номері на вас чекають адаптовані для легкого та швидкого складання моделі-копії з картону, схема для виготовлення моделі з алюмінієвих банок, саморобка з дерева. Історії створення різної цивільної та військової техніки. Поради та секрети майстерного збирання моделей. Рекомендовано для усіх любителів моделювання старше 8 років.

Виходить раз на місяць. Вартість видання з доставкою у вашу поштову скриньку - 8,73 грн.

Передплатний індекс: 89261.

Захоплююча подорож до чарівної країни рукоділля з журналом «Жасмин» буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У журналі містяться докладні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо. Майстер-класи, поради, конкурси, призи.

Передплатний індекс: 89281.

Оформити передплату на видання можна в будь-якому поштовому відділенні звязку України, або на офіційному сайті ДП «Преса» в інтернеті: http://www.presa.ua/online/registr_ukr/vhod.php

Сайт видавництва: www.samorobkin.com.ua

Переглядів: 707 | Додав: rude_nata | Дата: 11.11.2011 | Коментарі (0)