Головна | RSSЧетвер, 25.04.2024, 15:20

Головна » 2011 » Жовтень » 10 » Один день із життя 8-О класу
Один день із життя 8-О класу
12:56

17 жовтня у рамках Дня загартування НВК ім. Л.І.Бугаєвської учні і батьки 8‑О класу відправилися на турбазу «Чайка». День видався сонячний, теплий. Краєвиди чудові: зелена травичка, чистота, порядок, золотавий берег Дніпра. Що ще треба для гарного відпочинку. Мами стали клопотати на кухні, тата розпалювали вогнище, діти освоювали територію, граючи у футбол, волейбол, бадмінтон. Після сніданку батьки і діти вийшли на затишну галявину. Усіх чекала гра «Стежками партизанської слави». Перед змаганнями розминка. До речі, батьки показали справжній майстер‑клас. Розділившись на дві команди, учасники розбіглися по всій території, шукаючи заховані букви, щоб розшифрувати таємне послання. Далі завдань було ще багато: пробиралися замінованими стежками, збирали боєприпаси, знищували ворожі танки. Команди показали і хороші знання подій Великої Вітчизняної війни, а на привалі усі разом співали пісень воєнних часів. Діти, граючи, здобули безцінні знання нашої історії, які усе більше віддаляються від нас. Після змагань усіх чекало частування смачною польовою кашею.

Ось так активно відпочивали на свіжому повітрі, єднались з природою батьки і діти. Заморені, але щасливі, переповнені емоціями поверталися ми додому. До речі, такі походи організовуємо кожного року восени і навесні. Діти дуже чекають цього відпочинку, батьки із задоволенням беруть участь у всіх змаганнях і конкурсах. Спільний відпочинок об’єднує і дорослих, і дітей, є прикладом активного і здорового відпочинку.

Переглядів: 680 | Додав: rude_nata | Рейтинг: 0.0/0 |

«  Жовтень 2011  »