Головна | RSSПонеділок, 06.05.2024, 02:06

Дошка оголошень

Головна » Статті » Мои статьи

До уваги батьків майбутніх першокласників!
 Щосуботи у НВК ім. Л.І. Бугаєвської проводяться заняття по підготовці дітей до навчання в школі. Початок занять о 900. Перші класи у 2010-2011 н.р. сформовані на базі ДНЗ "Горобинка" та "Попелюшка". Заняття проводять досвідчені учителі: Паламарчук С.Ю., Жила О.О., Сніжко О.М., Чорнобай А.В. "За природою дитини здатна чутливо відгукуватись на щось високе, прекрасне, бо від народження сповнена світлом. І завдання учителя початкової школи – це світло зберегти".
 Ці слова є кредо педагогічної діяльності цих учителів початкової школи, які впроваджують наступні педагогічні технології.

Паламарчук Світлана Юріївна
"Рольова гра як засіб створення оптимальних психолого-педагогічних умов для формування досвіду творчої діяльності учнів на уроці та в позаурочній діяльності".

Жила Ольга Олександрівна
 "Розвиток мовлення на уроках в початковій школі".

Сніжко Оксана Микитівна
"Розвиток творчих здібностей та просторової уяви учнів початкової школи на уроках геометрії".

Чорнобай Алла Володимирівна
 "Інтелектуальний розвиток учнів початкових класів на уроках мови".
Категорія: Мои статьи | Додав: rude_nata (10.02.2010)
Переглядів: 760 | Рейтинг: 0.0/0 |