Головна | RSSЧетвер, 28.03.2024, 21:59

Головна » 2012 » Травень » 26 » Останній дзвоник для учнів 11-х та 9-х класів
Останній дзвоник для учнів 11-х та 9-х класів
14:01

11 травня в усіх школах міста пролунав останній дзвоник для учнів 9 та 11-х класів. НВК ім. Л. І. Бугаєвської не став виключенням. В цей світлий сонячний день, провести у доросле життя випускників на подвір'ї зібралась вся шкільна родина.

Перед початком лінійки, із великим хвилюванням, першачки пов'язали 11-тикласникам традиційні стрічки "Випускник - 2012"

Привітати випускників із закінченням школи в цей день прийшли шановні гості: заступник міського голови з гуманітарних питань Угнічева Надія Дмитрівна, начальник міського відділу освіти Шошина І.В., методист міського методичного кабінету Щербина Л.О., директор по промисловій безпеці та охороні праці ПГЗК Зінченко І.М., зав ДНЗ «Горобинка» Кулініч С.В., голова батьківського комітету Кузьмін Л.В.

У своїх промовах Надія Дмитрівна, Ірина Володимирівна та Лілія Олександрівна  бажали випускникам вдало скласти ЗНО та правильно обрати ВУЗ для подальшого навчання.

Як наголосив І.М.Зінченко, від правильного вибору професії залежить доля кожної людини у її подальшому житті. Людина почуває себе щасливою тільки тоді, коли працює із задоволенням. Крім того, він привітав випускників від імені голови правління ОАО Полтавський ГЗК В.В.Лотоуса та пообіцяв, що найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи по заміні вікон та системи опалення актової зали в рамках проекту Благодійного фонду Полтавський ГЗКа - "Оновлене місто".

Директор Алла Миколаївна Тузікова разом із гостями вручила чимало похвальних листів за особливі досягнення у вивченні окремих предметів.

Вальс, у виконанні випускників, провів риску між дитинством та дорослим життям, у яке вони вирушили, взявшись за руки з батьками.

Щасти тобі, випускник НВК 2012 року!

Переглядів: 616 | Додав: rude_nata | Рейтинг: 0.0/0 |

«  Травень 2012  »