Головна | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 22:04

Головна » 2012 » Квітень » 14 » Соціальна програма "Оновлене місто" Благодійного фонду "Полтавський ГЗК"
Соціальна програма "Оновлене місто" Благодійного фонду "Полтавський ГЗК"
10:56

У рамках соціальної програми «Оновлене місто» Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» в НВК ім. Л. І. Бугаєвської було проведено анкетування батьків з питання покращення умов навчального процесу.

Протягом березня вони повинні були визначитися з тим, який сучасний кабінет для їх дітей необхідно зробити в першу чергу: математики, хімії, фізики  і т.д. Також існував  "інший варіант".

28 березня в кабінеті директора Алли Миколаївни Тузікової, за участю представників фонду, батьківського комітету, педагогічного колективу та учнівської ради відбулося відкриття скриньки.

Учасники зібрання обробили анкети та, за рішенням більшості батьків  школи, був обраний саме "інший варіант". Вже починаючи з літніх канікул розпочнеться заміна вікон та опалення актової зали, а також утеплення шкільних коридорів за рахунок заміни вікон.

Дякуємо батькам за розуміння, адже актова зала, це місце де проводяться загальношкільні заходи: конференції, концерти, різноманітні акції, конкурси, випускні вечори та багато іншого. Взимку, коли зала використовується найактивніше, при  підготовці вихованців театрального, вокальних, хореографічних гуртків, агітбригад тощо, температура повітря в ньому "оставляет желать лучшего".  А тепло і затишок шкільних коридорів є не менш важливішою умовою комфортного навчання учнів. Також дякуємо засновникам Благодійного фонду "Полтавського ГЗК" В.Лотоусу та К.Жеваго, про те, що вони постійно дбають про наше майбутнє покоління, не залишають поза увагою проблеми не тільки освіти а й інших галузей.

Сподіваємось, що за їх допомогою  умови занять значно покращаться!

Переглядів: 1543 | Додав: rude_nata | Рейтинг: 0.0/0 |

«  Квітень 2012  »