Головна | RSSВівторок, 23.04.2024, 16:42

Головна » 2012 » Червень » 08

У пришкільному таборі "Дзвіночок", що працює на базі НВК ім.Л.І.Бугаєвської, кожен день неповторний. Працівники табору намагаються створити всі умови для того, щоб  відпочиваючі в ньому учні не нудьгували ні хвилини, а в їх пам'яті залишилися лише щасливі і радісні миттєвості.

Кожен день у таборі не схожий на інший. Так, 1 червня відбулося свято "Планета "Дитинство", під час проведення якого діти грали в ігри, пускали мильні бульбашки, "побували" у цирку.

5 червня, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, для малечі був проведений екологічний квест. На 8-ми станціях діти дізнавалися нове про оточуюче середовище, пригадували пісні про природу, малювали картини, будували скульптури та багато ін. В цей день також відбувся конкурс пісочних фігур. Наступного дня, у День журналіста, діти стали учасниками шоу-програми "Щоб журналістом стати - не треба язик за зубами тримати". Малеча вивчала "ази" професії телеведучих - скоромовки. Вчилися складати казки за картинками-підказками, а найцікавишим був конкурс "Зіпсований телефон".

А ви були на "Євробаченні"? Ні!? А наші вихованці, навіть, брали в ньому участь. Так, так! 4 загони відправили своїх учасників на пісенне шоу "Дитяче Євробачення", під час якого глядачі переглянули не лише виступи артистів, а й новостворені відеокліпи пісень з відомих мультфільмів. Почувши музику, гомін, оплески, до вуличної зали потяглися й перехожі з дітьми, що гуляли поруч.

Останній день тижня був не менш насиченим: конкурс композицій до Всесвітнього дня океанів "Підводне царство", турнір з шашок та шахів, перегляд мультфільму, вручення нагород і вітання переможців.

Ми хочемо подякувати нашим вожатим, які завзято беруться до кожної справи: це учні 10-А та 10-Б, 6-В, 7-В та 8-В класів, студент 2-го курсу ПНПУ ім.В.Г.Короленка - Манько Максим, а також випускники школи Роман Свинаренко, Валерія Руденко, які за власним бажанням "працюють"  у таборі.

Переглядів: 765 | Додав: rude_nata | Дата: 08.06.2012 | Коментарі (0)

«  Червень 2012  »