Головна | RSSСубота, 20.04.2024, 15:59

Головна » 2011 » Листопад » 18 » В рамках місячника правових знань
В рамках місячника правових знань
15:39

16 листопада відбулася педрада вчителів основним з питань якої було  "Аналіз проблеми та реалізації щодо попередження жорстокості і насилля та виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми". Із доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Лариса Володимирівна Тесля. В ній вона наголосила на те, щоіти – це дзеркало, в якому відображаються всі хвороби й вади суспільства. А їх поведінка – це саме та мораль, яку закладають батьки, педагоги, оточення, засоби масової інформації"  та нагадала присутнім закон України "Про попередження насильства в сім'ї". Також, Ларисою Володимирівною була піднята тема знущання в школі та "кібербулінгу" - насильство (в тому числі, сексуальне) через  Інтернет: технічно сфабриковані сексуальні фото з зображенням обраної жертви, сексуально образливі записки, листи, плітки, обмови, відео тощо. Цим самим створюється негативна суспільна думка, спрацьовує швидкість передачі і масштаби повідомлення інформації про особу.

Педагогом-організатором були проаналізовані результати анкетуваня, що проводила учнівська рада "Проблема шкільного насилля".

Голова Ради профілактики Скрипник Світлана Михайлівна ознайомила вчителів з алгоритмом дій педагогів у разі виявлення факту жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення

Переглядів: 662 | Додав: rude_nata | Рейтинг: 0.0/0 |

«  Листопад 2011  »